Nikola Paunovic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce

    Anche
    Anche
    Admin


    Broj poruka : 499
    Poeni : 609
    Datum upisa : 2009-04-09
    Godina : 30
    Lokacija : U Richie-jevom srcu <3

    Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce Empty Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce

    Post by Anche Sat Apr 11, 2009 11:30 pm

    JEDNA od najatraktivnijih učesnica popularnog muzičkog rijaliti šoua „Operacija Trijumf“, Milica Majstorović, u subotu pred mnogobrojnom publikom u polufinalnoj večeri muzičkog festivala „Beovizija“... Ona i njen kolega Danijel Pavlović, sa kojim je nedavno postala cimer, uselivši se u stan u Beogradu, predstavljaju su se pesmom „Hejter“, koja je već postala hit među mlađom publikom.
    - Još ne mogu da verujem da učestvujem na tako prestižnom festivalu kao što je „Beovizija“. Nadam se da će se publici dopasti „Hejter“ - rekla nam je Milica na početku razgovora.
    Milica i Danijel su se družili još u rodnom Kragujevcu, ali ih je u muzičkom smislu spojilo učešće u pomenutoj emisiji, posle koje su rešili da udruže glasove i okušaju sreću na najvećem domaćem festivalu zabavne muzike.
    Iako se ne nadaju pobedi, Milica i Danijel veruju da će „Hejter“ biti odskočna daska za njihovu karijeru.

    * Ko je veći „hejter“, vi ili Danijel? Kada se osećate kao „hejter“?
    - Pa, mogli ste da vidite u „Muzičkoj akademiji“ ko je veći „hejter“ (smeh). Šalim se, naravno. Kada sam besna volim da teram kontru. Tada sam pravi „hejter“.

    * Kako izgleda vaša „žuta minuta“?
    - Reći ću vam samo to da mi je drago što publika nije imala priliku da je vidi za vreme mog boravka u Akademiji.

    * Da ste postali popularni najpre ste shvatili po reakciji: prvih komšija, frizerke, kasirke, neprijatelja?
    - Ne osećam se kao popularna ličnost. Još mi je čudno kada čujem svoju pesmu na radiju ili kada sebe vidim u novinama, na televiziji... Isto razmišljaju ljudi iz mog okruženja, jer sam ostala ona ista Milica pre nego što sam kročila u šou.

    * Kako vam se dopada život u Beogradu? Da li vam prijaju sva ova frka i gužva?
    - Oduvek sam želela da živim u našem glavnom gradu, pa sam se brzo navikla. Obožavam Beograd i dobro se snalazim u njemu. Olakšavajuća okolnost je ta što živim u centru, pa sve što isplaniram mogu da postignem.

    * Šta vam najviše nedostaje iz Kragujevca?
    - Porodica i prijatelji. Zbog njih, kad god uhvatim malo slobodnog vremena, bežim u rodni grad.

    * Da li ste zadovoljni time dokle ste stigli za relativno kratko vreme?
    - Naravno da jesam. Pevanjem sam želela da se bavim od kada znam za sebe i konačno mi se ispunila želja.

    * Kako biste ukratko opisali sebe nekom ko nikada nije čuo za Milicu Majstorović?
    - Kao spontanu, nasmejanu, otvorenu i tvrdoglavu osobu.

    * Pesme „Daj ne pitaj“ i „Milo moje“ slušate kada vam se završi ljubavna veza, a šta pevušite kada je ljubav u vazduhu?
    - Pesmu „Donna con te“.

    * Kao javna ličnost, ušli ste u trač novine, mediji zadiru u vašu intimu predstavljajući vas kao zavodnicu koja često menja momke. Kako se branite?
    - Moji roditelji skupljaju „tračeve“, tako da nisam previše upućena u to šta novine pišu o meni. Kada mi ih prenesu, slatko se nasmejem.

    * Kakvi mladići vam se dopadaju?
    - Oni koji ne žive od danas do sutra, već imaju jasan cilj ka kojem teže, i koji su spremni da urade ludost iz ljubavi ne bojeći se da će time smanjiti svoju muškost.

    * A koja muška osobina vam ide na živce?
    - Defintivno, ponos.

    * Kada kažu: „Uh, kakav frajer“, prvo pomislite na...?
    - Dobro držanje tela.

    MIS SPORTA
    LEPA Milica (19) završila je srednju muzičku školu „Miloje Milojević“, odsek flauta. Osvojila je mnogo nagrada na međunarodnim i republičkim takmičenjima. Osim muzikom, uspešno se bavila i plivanjem, takmičila se i na republičkom nivou i osvojila ukupno osam medalja, donevši prvo zlato u rodni grad. Milica je laureat i titule „mis sporta“. Veliku ljubav, osim prema muzici, gaji i prema plesu kojim se bavila pet godina.
    Zorce
    Zorce
    Vrlo dobro poznajes Pidzu
    Vrlo dobro poznajes Pidzu


    Broj poruka : 378
    Poeni : 431
    Datum upisa : 2009-04-11
    Godina : 30
    Lokacija : Nemacku xD

    Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce Empty Re: Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce

    Post by Zorce Sun Apr 12, 2009 12:20 am

    hwala
    Anche
    Anche
    Admin


    Broj poruka : 499
    Poeni : 609
    Datum upisa : 2009-04-09
    Godina : 30
    Lokacija : U Richie-jevom srcu <3

    Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce Empty Re: Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce

    Post by Anche Sun Apr 12, 2009 5:56 pm

    Nnc! Very Happy

    Sponsored content


    Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce Empty Re: Milica Majstorovic-Muški ponos mi ide na živce

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 6:02 pm