Nikola Paunovic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Igor Cukrov umislio da je Dejvid Bekam

    Anche
    Anche
    Admin


    Broj poruka : 499
    Poeni : 609
    Datum upisa : 2009-04-09
    Godina : 30
    Lokacija : U Richie-jevom srcu <3

    Igor Cukrov umislio da je Dejvid Bekam Empty Igor Cukrov umislio da je Dejvid Bekam

    Post by Anche Sat Apr 11, 2009 11:29 pm

    Iako je posle učešća u “Operaciji trijumf” i pobedi na Dori Igor Cukrov u Splitu postao zvezda koju zbog autograma i fotografisanja svi cimaju za rukav, on kaže kako ipak nije očekivao da će takav status superzvezde imati i u Srbiji... "Ne da mi prilaze u Srbiji, nego je to strašno kako mi prilaze. Kao da sam Dejvid Bekam! Prosto ne mogu da verujem! Mislim, meni je to super, uvek nađem vremena da popričam sa svima, jer smatram da kao muzičar moram da budem pun pozitivne energije koju ne prenosim samo u svoje pesme već i na ljude oko sebe", kaže Igor Cukrov za hrvatski “Index” . 
"Pre tri dana sam bio u Beogradu jer sam gostovao na Beoviziji. Dan kasnije smo se provozali gradom i ekipa iz Emotiona me ostavila na jednoj autobuskoj stanici. Odjednom do mene dolaze desetine ljudi, traže fotografiju, autogram. Ma, neverojatno! Ja tamo ne mogu da hodam ulicom, ne mogu da prođem koliko me zaustavljaju...”, priča zaneti Igor koji je mnogo rano umislio da je superstar!

      Current date/time is Mon May 20, 2024 10:31 pm