Nikola Paunovic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    OT skandal

    Anche
    Anche
    Admin


    Broj poruka : 499
    Poeni : 609
    Datum upisa : 2009-04-09
    Godina : 30
    Lokacija : U Richie-jevom srcu <3

    OT skandal Empty OT skandal

    Post by Anche Sat Apr 11, 2009 11:25 pm

    Gala veče „Operacije Trijumf” preksinoć su obeležili dva velika iznenađenja i jedan skandal. I dok se izbacivanje jednog od favorita Đorđa Gogova i nominovanje dvoje omiljenih studenata - Ane Bebić i Nikole Paunovića nisu očekivali, u centru još neočekivanijeg skandala našao se direktor
    Sasa Dragic

    Sasa Dragic

    .

    Za vreme prenosa koncerta reditelji rijaliti-šoua zaboravili su da isključe kamere i ton u dnevnoj sobi akademije, pa je publika koja OT prati putem interneta imala prilike da čuje potpuno necenzurisane Dragićeve komentare i psovke na račun žirija, studenata, voditelja, ali i gosta, pevača Bojana Marovića.

    Ne sumnjajući da ga snimaju, jedan od najpoznatijih srpskih menadžera i kompozitora Galu je zajedno sa profesorima opušteno komentarisao, koristeći iskrene primedbe, ali i dosta psovki. Dragić je naveo da Bojan Marović „nema pojma s pevanjem”, da ga Vukašin prilično nervira, da smatra da će Aleksandar do finala, a prilično „masnim” izrazima obratio se i članovima žirija koji su nominovali tri preostale devojke na akademiji.

    Inače, Bojan Marović kao gost izveo je sa Adnanom hit „Više te nema”, a sa Nikolom Paunovićem „Kao ti”.
    Saša Dragić bio je šokiran nakon što je od novinara Pressa saznao da je sniman „skrivenom kamerom”.

    - Ne želim da komentarišem taj neprijatan događaj, dok ne pogledam snimak i sve razjasnim sa produkcijom. Sve što sam rekao bilo je iskreno, ali nemam nameru da se neko na ovaj način igra mojom reputacijom, niti sam pristao da me neko snima bez dozvole - naveo je direktor „Operacije Trijumf”.
    Komentari Saše Dragića:

    * Bojan Marović nema pojma. Razvalili su ga i Adnan i Nikola. Smešan je, mogao bi da dođe na akademiju da nauči nešto
    * A, joooj, Marina, daj bre, ne zajebavaj, otpevao je (Nikola) pet puta bolje. Ma, daj bre razvalio je onog, bre (Marovića)!
    * Ja ću da popizdim, jebeš mi mater! Šta je ovo? Da li su normalni, šta mi rade? Ma, pušite k***c, šta mi ovo radite! (obraća se žiriju posle nominacije Sonje, Nine i Ane)
    * Vukašin mi je išao na živce onda kad nam je u goste došao paparaco!
    * Maca je odličan, išao mi je na nerve dok je bio na Pinku, ali sada je odličan!
    Zorce
    Zorce
    Vrlo dobro poznajes Pidzu
    Vrlo dobro poznajes Pidzu


    Broj poruka : 378
    Poeni : 431
    Datum upisa : 2009-04-11
    Godina : 30
    Lokacija : Nemacku xD

    OT skandal Empty Re: OT skandal

    Post by Zorce Sun Apr 12, 2009 12:21 am

    ccc..ne razumem bash ali nema veza haha
    Anche
    Anche
    Admin


    Broj poruka : 499
    Poeni : 609
    Datum upisa : 2009-04-09
    Godina : 30
    Lokacija : U Richie-jevom srcu <3

    OT skandal Empty Re: OT skandal

    Post by Anche Sun Apr 12, 2009 6:01 pm

    Very Happy Very Happy Very Happy

    Sponsored content


    OT skandal Empty Re: OT skandal

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 10:31 pm