Nikola Paunovic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Super funkcionišemo kao bend

    Anche
    Anche
    Admin


    Broj poruka : 499
    Poeni : 609
    Datum upisa : 2009-04-09
    Godina : 30
    Lokacija : U Richie-jevom srcu <3

    Super funkcionišemo kao bend Empty Super funkcionišemo kao bend

    Post by Anche Wed May 06, 2009 8:06 pm

    Za Vukašina Brajića kažu da je osoba koja je svojim talentom i scenskim nastupom brzo osvojila publiku širom bivše Jugoslavije. Učešćem u prvom serijalu “Operacije Trujmf” pokazao je da njegove glasovne mogućnosti mogu da pariraju svjetskim zvijezdama, a tokom ovog rijaliti šoua najčešće je interpretirao numere popularnih internacionalnih grupa.
    Nedavno je učestvovao na koncertu u Sava centru pred velikim brojem fanova, oduševivši ih sa svojom interpretacijom.

    • Da li je rad s grupom mnogo lakši, ili, ipak, priželjkuješ solo karijeru?
    - Pa ne znam da li je lakši, ali vjerujem da je svakako drugačiji. U svakom slučaju, jako dobro funkcionišemo zajedno, što smo dokazali i novim singlom, koji je zahvaljujući timu ljudi koji je sa nama radio snimljen za samo 40 sati, i pjesma i spot, a uz to smo svi bili redovni na probama za koncert.

    • Pjesma sa ovogodišnje \"Beovizije\" je dobro prihvaćena. Da li pjesma koju ste dobili odgovara tvojim kriterijumima?
    - Ako uzmemo u obzir to da je pjesma festivalska, onda odgovara.

    • Da li bi žalio da nisi učestvovao u \"Operaciji Trijumf\"?
    - Naravno. Jedan od mojih omiljenih citata je: \"Ne žalim zbog stvari koje sam uradio. Žalim zbog stvari koje nisam.\" To je iz filma \"Empire Records\", sa Liv Tejlor.

    • Šta pjevaš ovih dana?
    - Uspio sam da \"ukradem\" jedno veče, kada sam svirao na mjestu na kome sam počeo, za svoje prijatelje, da im se na taj način zahvalim što su mi bili podrška, prije svega, ovoga, i da im se u isto vrijeme izvinim što, zbog mnogo obaveza, ne mogu da im posvetim vrijeme koje zaslužuju.

    • Kome prognoziraš da će imati blistavu karijeru od studenata Akademije?
    - Svi ljudi koji su bili u OT su jako talentovani, i imaju neku svoju specifičnost. Samo od njihove ambicije i rada zavisi dokle će stići... Ne bih izdvojio nikoga.

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue May 07, 2024 5:18 pm