Nikola Paunovic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti

    Anche
    Anche
    Admin


    Broj poruka : 499
    Poeni : 609
    Datum upisa : 2009-04-09
    Godina : 30
    Lokacija : U Richie-jevom srcu <3

    Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti Empty Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti

    Post by Anche Sat Apr 11, 2009 11:24 pm

    Iako su mnogi očekivali da se u okviru rijaliti šoua „Operacija trijumf“ desi ljubav među nekim studentima, do toga nije došlo. Ali, po izlasku iz akademije, situacija se promenila...



    Oslobođeni pritiska koje su im kamere stvarale, Ana Bebić i Nikola Paunović su kako saznajemo, otpočeli vezu. Pošto ne žele da informacija o tome izađe u javnosti, mlada Metkovčanka i pevač iz Kragujevca se trude da u javnosti glume da su samo prijatelji.
    - Ma naravno da su u vezi! Otkad se Ana preselila u Beograd zbog koncerata i nastupa bivših učesnika OT-a, njih dvoje se ne razdvajaju. Naravno, svi ste videli da je Ana bila najveća podrška „OT bendu“ na „Beoviziji“ ili bolje rečeno samo jednom od njih, kome su bili upućeni zaljubljeni pogledi! - kroz smeh nam priča naš sagovornik, napominjući da i kada se ovo dvoje pojave u šetnji beogradskim ulicama, svi ih povezuju samo sa učešćem u OT-u i niko ih ne doživljava kao par, što oni jesu.
    Zorce
    Zorce
    Vrlo dobro poznajes Pidzu
    Vrlo dobro poznajes Pidzu


    Broj poruka : 378
    Poeni : 431
    Datum upisa : 2009-04-11
    Godina : 30
    Lokacija : Nemacku xD

    Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti Empty Re: Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti

    Post by Zorce Sun Apr 12, 2009 12:22 am

    uhuuu jako e too ggxD
    ive loves pidza
    ive loves pidza


    Broj poruka : 25
    Poeni : 25
    Datum upisa : 2009-04-12
    Godina : 36
    Lokacija : makedonija

    Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti Empty Re: Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti

    Post by ive loves pidza Sun Apr 12, 2009 12:41 am

    ja ne verujem vo ova prica:D:D:D
    Zorce
    Zorce
    Vrlo dobro poznajes Pidzu
    Vrlo dobro poznajes Pidzu


    Broj poruka : 378
    Poeni : 431
    Datum upisa : 2009-04-11
    Godina : 30
    Lokacija : Nemacku xD

    Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti Empty Re: Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti

    Post by Zorce Sun Apr 12, 2009 12:44 am

    ja neznam..ni sam gi gledala xD
    Anche
    Anche
    Admin


    Broj poruka : 499
    Poeni : 609
    Datum upisa : 2009-04-09
    Godina : 30
    Lokacija : U Richie-jevom srcu <3

    Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti Empty Re: Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti

    Post by Anche Sun Apr 12, 2009 5:54 pm

    Ja sam prvo mislila da je tacno, ali mozda i nije...

    Sponsored content


    Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti Empty Re: Bivši učesnici „Operacije trijumf“ kriju ljubav od javnosti

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 3:48 pm